O nás

V roce 2015 jsem dostala nápad propagovat práce mladých nadaných designérů. Rozhodla jsem se ho zrealizovat jenom bokem k mojí normální práci a postupně jsem připravila web, kontaktovala první designéry a zorganizovala produkci několika autorských děl v českých sklárnách.

Po roce práce se tak spustil obchod From Designers s kvalitními lokálními kousky. Ten samý rok jsem ale otěhotněla a čekala našeho prvního syna, odešla jsem na mateřskou a výrobu dalších designérských kousků jsem zařizovala už s pěkně velkým bříškem. Po narození malého se vše zastavilo. Kousky nepřibývaly, nebyl čas ani peníze na novou výrobu. 

Když jsem se trochu vzpamatovala z nové role a mateřství, přepracovala jsem celý koncept a začala tak trochu nanovo :-) k autorským kouskům jsem přidala i jiné kvalitní, ale už zavedené značky z Dánska. Vytvořila jsem prostor pro inpsiraci a pečlivě jsem vybírala každý nabízený kousek. 

Teď je rok 2019 a všechno je jinak :-) Špunty už máme doma dva, obchod pro vás spravujeme dvě a další externisti nám pomáhají s online komunikací. Web a celý projekt se jmenuje Decoti a kromě kvalitních kousků chceme nabídnout i inspiraci, návody a tipy na krásný a útulný domov. 

 

Chceme se stále zlepšovat, takže mě nikdy neváhejte kontaktovat s připomínkami a nápady na veronika@decoti.cz, nebo na mém osobním FB a IG.

Těším se na nový rok plný dekorací, nábytku a hlavně spokojených zákazníků!

Veronika